Erken sipariş avantajı için son 4 hafta!

 |  Kategori: E-bültenler  |  Yazan: PrintCenter  |  Yorum: 0 yorum

Erken sipariş avantajı için son 4 hafta!

Aralık ayına 4 hafta kaldı. Zaman çok çabuk geçiyor. Takvim, ajanda ve defter siparişlerini Aralık ayından önce vererek birçok avantajı bir arada yaşayabilirsiniz. 

Takvim, ajanda ve defterler… En etkili, en yaygın kullanılan promosyon malzemeleri. Birçoğumuzun masasında ya da duvarında en az biri yer alıyor; günlük yaşamımızda sık sık başvuruyoruz onlara, notlar alıyoruz, zamanımızı planlıyoruz.
Çoğunun bir köşesinde bir şirket logosu oluyor; kurumlar, bu ürünler aracılığıyla mesajlarını net bir biçimde verebiliyor. Kişiye özel içerikler ve görsellerle de bu ürünlerin çekiciliğini birkaç kat arttırmak mümkün.

Takvim, ajanda ve defterleriniz için şimdi sipariş verin:

İlk siz olun. Birçok şirket, siparişlerini Aralık ayında veriyor, yılbaşı yaklaştığında dağıtıyor; siz erken davranın, ürünleriniz müşterilerinizin masasında herkesten önce yer alsın.

Kısa sürede teslim alın, rahat olun. Basım sektörünün en yoğun olduğu döneme kalmayın, böylece siparişinizi çok daha kısa sürede teslim alın.

Print Center’dan ek avantaj yakalayın. Ürünlerinizin siparişini şimdi vermek ama müşterilerinize yılsonunda göndermek istiyorsanız, Print Center yılbaşına kadar geçerli olmak üzere dilediğiniz süre boyunca ürünlerinizi deposunda ücretsiz olarak saklamayı taahhüt ediyor.

Her 100 siparişte Print Center 5 adet hediye etsin. Aralık ayına kadar vereceğiniz takvim, defter ve ajanda siparişlerinde Print Center her 100 sipariş için 5 adet hediye ediyor.

Bir de duyurumuz var !

Takvim, ajanda ve defterleri çok daha etkili yapan kişiye özel görsellerimize yenileri eklendi. 2012 kişiye özel görsel kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. Yazı, yorum eklemeye kapatılmıştır.

Copyright © 2019, Her Hakkı Saklıdır.  Print Center  |  Site: İkipixel