Fotoğraflarınız hala bilgisayarınızda mı duruyor?

 |  Kategori: E-bültenler  |  Yazan: PrintCenter  |  Yorum: 0 yorum

Fotoğraflarınız hala bilgisayarınızda mı duruyor?

En güzel fotoğraflarınızı, özel günler için bir hediye ya da kendiniz için yıllarca saklayabileceğiniz hoş bir anı olarak, kitap ya da takvim haline getirip basmak istemez misiniz?  Bunu yapmak artık çok kolay ve hesaplı. Print Center kalitesi ile üretimi yapan ve Haziran ayında faaliyete geçtiğini duyurduğumuz Lukapu.com size bu konuda nasıl destek olabilir, buradan görün.

Kullanımı Çok Kolay

Fotoğraflarınızı düzenleyip kitabınızın sayfalarına yerleştireceğiniz Lukapu Designer yazılımını bu adresten indirebilirsiniz. Basit arayüzlü bir Adobe Photoshop gibi görünen bu programın kullanımı gayet kolay. Tasarımcı olmanıza da gerek yok. Sayfaların üzerine fotoğrafları sürükle-bırak yöntemiyle yerleştirdikten sonra, her fotoğrafın rengini, netliğini, çerçevesini vs. düzenleyebilirsiniz. Sayfalarınızı beyaz kullanmak zorunda değilsiniz; fon için tercih ettiğiniz rengi yine renk skalasından sürükleyip bırakarak sayfaya yerleştirebilirsiniz. Programın sunduğu arka plan seçenekleri arasından seçim yapabilir, dilerseniz farklı motifler de kullanabilirsiniz. Kısacası her şey, yaratıcılığınızı kolayca kullanabilmeniz için düşünülmüş.

Sonunda elinizde harika bir Fotokitap olması için tek yapmanız gereken, uyarıları dikkate alarak ilerlemek ve düşük çözünürlüklü fotoğrafları sayfada fazla büyük boylarda kullanmamaya özen göstermek. Eğer problem yaşarsanız Lukapu çağrı merkezini (0212 279 50 60) arayabilir ya da destek@lukapu.com adresine e-posta mesajı atabilirsiniz.

Takvim Zamanı Geliyor, %10 İndirimden yararlanın!
Lukapu’da artık takvim seçenekleri de var. Yılbaşı yaklaşırken kişisel takviminizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Üstelik Print Center müşterilerine takvimler %10 indirimli.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. Yazı, yorum eklemeye kapatılmıştır.

Copyright © 2019, Her Hakkı Saklıdır.  Print Center  |  Site: İkipixel