Üretim Sistemleri ve Otomasyon

Tüm işleriniz çok yakın takipte !

Az ya da çok adetli, düşük ya da yüksek bütçeli; tüm baskı taleplerinizle aynı derecede ilgilenildiğinden emin olabilirsiniz. Her gün yüzlerce farklı ürünü fiyatlandırıyor, grafik tasarımlarını yapıyor, tüm bu ürünleri onlarca farklı makinede üretiyor, paketliyor ve size tam zamanında ulaştırıyoruz.

Bizi farklı kılan özelliklerimizin başında, her işin zamanında ve kusursuz olarak tamamlanmasını sağlayan üretim sistemimiz geliyor.

Print Center için geliştirilen Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı müşteri ilişkilerinden fiyatlandırmaya, üretimden teslimat ve faturalandırmaya kadar tüm süreçleri kapsıyor ve sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor. Bu sayede firmamız, üretim sürecinin kontrolünü ve birimler arasındaki koordinasyonu tam olarak sağlama olanağı buluyor.
Sistem ayrıca, her türlü raporlamayı kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamamıza ve müşteri memnuniyetini ölçerek kalite çalışmalarımıza yön verecek sonuçlara ulaşmamıza da yardımcı oluyor.

Bu sayede Print Center sizlere ‘Dijital’ ve ‘Ofset’ baskı alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti yüksek standartlar eşliğinde sunuyor.

Copyright © 2019, Her Hakkı Saklıdır.  Print Center  |  Site: İkipixel