Dijital Baskı

Acil ve az adetli tüm kurumsal baskı ihtiyaçlarınızda, en yüksek kalitede ürünü, tam zamanında Print Center’dan alırsınız.

24 saat içinde teslim

Dijital baskıda süreçler çok kısa. Ürününüz hızla basılır ve anında sonraki işlemlere geçilir. Az adetli işlerin %90’ını Print Center 24 saat içinde teslim ediyor.

Dijital baskı ile tasarruf edin; tam ihtiyacınız kadar üretiyoruz

Dolaplarınızda ya da depolarınızda içeriği eskiyen dokümanları bulundurmanıza gerek yok. Dijital baskı sayesinde ihtiyacınız kaç adetse tam o kadar baskı yapılır; ister 1, ister 101. Birim fiyat daha uygun olsun diye fazladan baskı yaptırmanıza asla gerek kalmaz.

Dijital baskı tüm kısıtları ortadan kaldırıyor; fikirlerinizi özgürce hayata geçirin!

Print Center’da en son teknoloji, en yüksek baskı kalitesine sahip makinelerle üretim yapılıyor. Dijital baskıdaki kalitemiz artık ofset baskı ile aynı düzeyde. İhtiyacınız olan tüm ürünleri dijital baskı ile de tedarik edebilirsiniz. Oluklu mukavva sıvama kutu, sert kapaklı kitap, etiket, özel davetiyeler; aklınıza gelebilecek her türlü ürünü üretmek mümkün.

Seçeneklerinizin sınırı yok, içerikler artık kişiye özel;

Siz sadece basılacak dokümandaki mesajınızın nasıl daha fazla etki bırakacağını düşünün. Dijital baskıda her bir sayfa diğerinden farklı olabilir. Dilerseniz farklı segmentlere farklı görseller ve içerik sunabilir, veritabanınızdaki bilgilere göre bu mesajları kişiye özel olarak da verebilirsiniz.


Foto Galeri

Copyright © 2019, Her Hakkı Saklıdır.  Print Center  |  Site: İkipixel